Name | Club | Course | Class | Bib | Start Time |
---|---|---|---|---|---|
Roy Adams | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Steven Adams | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Ti Aigoro | Sunday 1500m Swim | ||||
Kym Allonby | Sunday 750m Swim | ||||
Helen Andrews | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Sarah Ashcroft | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Guy Bailey | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Tom Bailey | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Liam Barford | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Marcin Basiński | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Avrel Bateman | Sunday 1500m Swim | ||||
Andrew Batkin | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Freya Batkin | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Katharine Baxter-Smith | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Alex Beale | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Chris Bell | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Louisa Bellamy | Wellingborough Swimming Club | Saturday Aquathlon | |||
Nicholas Bellamy | Saturday Aquathlon | ||||
Daniel Betts | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Neil Binnie | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Terry Brawn | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Samantha Broadway | Sunday 1500m Swim | ||||
Victoria Broomfield | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Heather Brown | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Mark Bryant | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Rachel Burton | Saturday Aquathlon | ||||
Gary Burton | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Stephen Bussey | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Colin Calderwood | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
James Campbell | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Kate Chadwick | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Wendy Chau | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Stuart Chisnall | Wellingborough Amateur Swimming Club | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | |||
Adam Clark | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jonathon Clarke | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Daniel Clarke | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Daniel Clarke | Sunday 1500m Swim | ||||
Nicole Clarke | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Daniel Clarkson | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
David Clarkstone | Sunday 1500m Swim | ||||
Jon Cowell | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Richard Cressey | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Bethany Cressey | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Martine Crofts | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Pete DeBoo | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Katy Downing | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Stuart Drummond | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jonathan Dudley | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Rebecca Dudley | Sunday 1500m Swim | ||||
Matt Eckett | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Stuart Edmead | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Helen Etherington | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Warren Eyres | Wellingborough Amateur Swimming Club | Sunday 1500m Swim | |||
Janey Foster | Saturday Aquathlon | ||||
Susan Foster | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Nicholas Fowkes | Sunday 1500m Swim | ||||
Tim Fowler | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Tom Frampton | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Matthew Garside | Saturday Aquathlon | ||||
David Gibson | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Meghan Giffin | Wellingborough Amateur Swimming Club | Sunday 1500m Swim | |||
Jack Goodwin | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Helen Graham | Sunday 1500m Swim | ||||
Elisabeth Gravestock | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Andy Green | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Stirling Green | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Timothy Griffiths | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Sebastian Harrison | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Kristopher Hawkins | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
David Hicks | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Mariah Hocking | Sunday 1500m Swim | ||||
Alex Hocking | Sunday 1500m Swim | ||||
Sharon Howells | Sunday 750m Swim | ||||
Simon Hull | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Robert Hunt | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Jerry Inniss | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Thom Jenkinson | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Amy Kelly | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Michael Kendall | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Rosemary Kennedy | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Philip Kidd | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Jamie Lam | Sunday 1500m Swim | ||||
Anne-Marie Langford | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Monica Lawton | Kettering amateur swimming club | Sunday 750m Swim | |||
Kate Lee | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Matt Lee | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Sally Liggins | Saturday Aquathlon | ||||
Nicola Line | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Julie Long | Saturday Aquathlon | ||||
Kemlo Longstaff | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jason Love | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Charlotte Lund | Saturday Aquathlon | ||||
Andrew Macavoy | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Diana MacCarthy | Sunday 750m Swim | ||||
Caroline Mackenzie | Saturday Aquathlon | ||||
David Mann | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Steven Martin | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Michelle Mason-Walker | Sunday 750m Swim | ||||
Laura Mayfield | Saturday Aquathlon | ||||
Trinity McCleary | Sunday 1500m Swim | ||||
Melissa McColl | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Neil McDonald | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Chris Middleton | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Anand Mistry | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Duncan Mitchell | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Peter Moor | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Mark Moriarty | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Alex Nau | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Phil Newton | Saturday Aquathlon | ||||
Rob Newton | Saturday Aquathlon | ||||
Ash Norman | Sunday 1500m Swim | ||||
Jon Norton | Sunday 1500m Swim | ||||
Thomas Osborne | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Richard Owen | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Paul O`Brien | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
James O`Meeghan | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Oliver Pearson | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Harry Peart | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Andrew Peel | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jeremy Philpott | TCG | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | |||
Philip Prior | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Jodie Redden | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Ben Redman | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Martin Reeves | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Christian Richards | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Daniel Richardson | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Matt Rose | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jack Rose | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Jason Ruck | N/a | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | |||
Mattia Salvadori | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Mark Samples | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Ferne Sanders | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Charlotte Schofield | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Lindsay Scott | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Paul Scotting | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Tom Seaber | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Catherine Searcy | Harborough AC | Sunday 750m Swim | |||
Chris Sewell | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Adam Shaw | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Terry Slade | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Paul Smith | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Harvey Smith | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Neil Sutton | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Fay Tennet | Saturday Aquathlon | ||||
Paula Thomas | Wellingborough Amateur Swimming Club | Sunday 1500m Swim | |||
Ben Thorpe | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Amy Tibbitts | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Andrew Tompson | Saturday Aquathlon | ||||
Matthew Tyrrell | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Emily Varley | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Sophie Warren | Saturday Aquathlon | ||||
Dan Weston | Saturday Aquathlon | ||||
Rebecca Wheaver | Sunday 750m Swim | ||||
Stuart Wheeldon | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Jackie Wilborn | Saturday Aquathlon | ||||
Ian Wild | Saturday Triathlon - Male under 50 | ||||
Gillian Williams | Sunday 1500m Swim | ||||
Derek Wood | Saturday Aquathlon | ||||
Katie Wright | Sunday Triathlon - Male 50 and above plus all Females | ||||
Jessica Wynn-werninck | Saturday Aquathlon |