Pos'n | Name | Club | Team | Gender Pos'n | Bib | Time | Behind | Message |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
=1st | Alfie Ryder | TEAM CHERWELL | 1st | 224 | ||||
=1st | Jay Vermeer | 1st | 232 | |||||
=1st | Elias Easterbrook | Witney Triathlon Club | 1st | 174 | ||||
=1st | Natasha Brightwell | MedwayTri | 1st | 155 | ||||
=1st | Kirsten Fraser | Team Kennet | 1st | 177 | ||||
=1st | James Polton | Team Bodyworks | 1st | 213 | ||||
=1st | Samuel Davis | Beachborough | 1st | 169 | ||||
=1st | Luke Draper | Weald Tri Club | 1st | 173 | ||||
=1st | Freddie Lett | Comet Triathlon | 1st | 192 | ||||
=1st | William Blount | Arete Junior Triathlon Club | 1st | 153 | ||||
=1st | Leo Riggs | Synergie Coaching | 1st | 218 | ||||
=1st | Ruben Price | Winchester and District Junior Tri | 1st | 214 | ||||
=1st | Thomas Styles | Bicester Tri Juniors | 1st | 231 | ||||
=1st | Macy Noad | Burnham on sea swim and sports academy | 1st | 204 | ||||
=1st | Lauren Mitchell | MedwayTri | 1st | 198 | ||||
=1st | Betsy North | Meoncross Coastal Tri Stars | 1st | 205 | ||||
=1st | Anna Patterson | Reading Rascals | 1st | 208 | ||||
=1st | Thomas Roberts | Beachborough | 1st | 219 | ||||
=1st | Ethan Skipwith | Winchester and District Junior Tri | 1st | 227 | ||||
=1st | Benjamin Hutton | 1st | 186 | |||||
=1st | Oscar Newbery | 9 Endurance | 1st | 201 | ||||
=1st | Kali Ruffell-Moreira | Winchester and District Junior Tri | 1st | 222 | ||||
=1st | Charlotte Hall | Beachborough | 1st | 181 | ||||
=1st | Ellie Blake | Witney Triathlon Club | 1st | 152 | ||||
=1st | Natalie Quinn | 1st | 216 | |||||
=1st | Hannah Campbell | Beachborough | 1st | 158 | ||||
=1st | Alexander McGuigan | Crystal Palace Triathletes | 1st | 195 | ||||
=1st | Alice Stawowska | MedwayTri | 1st | 230 | ||||
=1st | Millie Dack | Deal Tri | 1st | 166 | ||||
=1st | Ollie Dixon | Crystal Palace Triathletes | 1st | 172 | ||||
=1st | Jarryd Claydon-Folley | Beachborough | 1st | 162 | ||||
=1st | Elizabeth Ryan | Leweston Triathlon Academy | 1st | 223 | ||||
=1st | Zachary Elliott | Optima Racing Team | 1st | 175 | ||||
=1st | Zofia Conway | Bicester Tri Juniors | 1st | 165 | ||||
=1st | David Howells | Reading Rascals | 1st | 185 | ||||
=1st | Elliot Gurney | Winchester and District Junior Tri | 1st | 180 | ||||
=1st | Sophie Elliott | Team Bodyworks | 1st | 176 | ||||
=1st | Darcey Mitchell | 1st | 197 | |||||
=1st | Harry Boardman | 1st | 154 | |||||
=1st | Kaitlin Baitson | Team Milton keynes | 1st | 150 | ||||
=1st | Alexander Gregory | HODDESDON TRIATHLON CLUB | 1st | 179 | ||||
=1st | Daniel Chapman | Evolution Triathlon Club | 1st | 160 | ||||
=1st | Oliver Shears | Reading Rascals | 1st | 225 | ||||
=1st | Isabella Laws | 1st | 191 | |||||
=1st | Trinity Clement | Perform Academy Tristars | 1st | 163 | ||||
=1st | Ben Carr | Winchester and District Junior Tri | 1st | 159 | ||||
=1st | Sophie Burton | Team Bodyworks | 1st | 157 | ||||
=1st | Isaac Mitcham | Thames valley tri | 1st | 196 | ||||
=1st | Emma Davies | Team Kennet | 1st | 167 | ||||
=1st | Leo Parry | Beachborough | 1st | 207 | ||||
=1st | Eve James | Reading Rascals | 1st | 187 | ||||
=1st | Sam Wilkinson | 1st | 233 | |||||
=1st | Philip Chen | 1st | 161 | |||||
=1st | Edie Hawtin | Tri-Force Juniors | 1st | 183 | ||||
=1st | Isaac Perks | Witney Triathlon Club | 1st | 209 | ||||
=1st | Dan Hosty | 1st | 184 | |||||
=1st | Caitlyn Davies | 1st | 168 | |||||
=1st | Callum Mott | 1st | 199 | |||||
=1st | Harrison Newman | Beachborough | 1st | 202 | ||||
=1st | Ella Purcell | Witney Triathlon Club | 1st | 215 | ||||
=1st | Ellie Deeker | Witney Triathlon Club | 1st | 170 | ||||
=1st | Xander Jenkins | TEAM CHERWELL | 1st | 188 | ||||
=1st | Charlotte Malone | 1st | 193 | |||||
=1st | Matthew O`Connor | Tri-Henley | 1st | 206 | ||||
=1st | Lottie Rands | Beachborough | 1st | 217 | ||||
=1st | Isla McCarthy | Team Bodyworks | 1st | 194 | ||||
Ret'd | James Smith | 229 |